KelebekSohbet.Com.tr  yılında kurulmuştur. Ziyaretçilerimize ve üyelerimize en kaliteli sohbet servisini sağlamak için uzmanbir kadro ile çalışmaktayız. Birbirinden değerli yöneticilerimiz ile her zaman kayıtlı üyelerimize ve kullanıcılarımıza güvenli bir ortam sağlamak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Kaliteli Sohbet Kanalı

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız. Yaşayacağınız tüm sorunlar için lütfen iletişime geçiniz. Yöneticilerimiz sizlere en iyi hizmeti sunacaklardır.

Kelebek Sohbet Odaları
Kelebek chat sohbet odaları

Sohbet etmenin keyfini çıkarın

Sohbet esnasında yaşadığınız sorunlar için tarafımızca seçilmiş ve eğitim almış sohbet odaları yöneticileri bulunmaktadır. Sohbet alanından yönetici ikonu tanımlanmış kullanıcılardan destek alabilirsiniz.

Kelebek Mobil sohbet odaları

Sohbet; Yetişkin bir çok bireyin boş zaman değerlendirmesinde kullandığı genel bir tabir olarak kullanılan ve günümüz standartlarında ancak başımıza bir şey geldiğin de, herhangi bir negatif durumun çözümlenmesi gerektiğinde, içerisinden çıkılamayan sorunlara savunma hazırlamakta ; mutlu anlarımızın paylaşımın da doğrusu mutluluğumuzu ele güne göstermek amacıyla bir araya gelmek için kullandığımız yeni bir akımın adı “Sohbet”. Biz insanlar toplumsal birer bireyleriz. Boş anımızın hoşluğunu söyleşi ile doldurmayı ilk durak biliriz. İki dostun bir araya gelip yaptığı sohbetin tadına da doygunluk olmaz elbet. Kırk sene hatır eklediğimiz meşhur Türk kahvemiz, Türklerin vazgeçilmez içeceği olan şöyle ki taze tavşan kanı bir çay da sohbetimizin taçlandırılmasında, ağzımızın tatlanmasın da başrol oynar. Yeri gelip güldüğümüz, dostu bulmuşken omzuna yaslanıp ağladığımız o güzel sohbetlerin eşliğini meydana getiren güzel içeceklerimiz.

Yetişkin bireyler çokça amaçla bir araya gelip muhtelif konularda söyleşi etmekteler. Öyle ki Türkler bu konuda oldukça ustalaşmış. Ozanlarımız, şairlerimiz, yazarlarımız kendilerine özgü sohbet meclisleri kurmakta ve tertipli aralıklar bir araya gelerek değişik türler de sohbet etmekteler. Bilgi birikimleri, tecrübe aktarımları, deneyimleri başlıca söyleşi mevzusu olmaktadır. Elbette bunların pek fazlaca yolu olsa da sohbet ismi altında gerçekleştirilen toplantıların yeri ve keyfi her vakit farklı olmuştur. Kadın – adam, hanım-hanım, erkek-adam ayrımı ile ortaya çıkan değişik paylaşımların aslına bakarsak genel ismi da sohbettir. Kadınlar bir araya geldiğin de durum değerlendirmesi yapar ki bunun halk içinde ki karşılığı ne yazık ki dedikodu olurken, erkekler genellikle aktüel olaylardan konuşmayı yeğlerler . Siyaset, spor, zamlar vb. Elbette bir kadın ile bir erkekte bir araya geldiğin de politika konuşabilir, gündemden bahsedebilir. Sosyal yaşam döngüsünde hepimiz insanoğlu paylaşmadan, konuşmadan daha doğrusu iletişime geçmeden uzun zaman dayanamaz. Doğamız da paylaşmak insiyaki bir dürtüdür ve içimizi yer bitirir. Temel ihtiyaç olmasa da konuşmak da bir ihtiyaçtır.

Teknoloji yaşamımıza uzun süreden beri girmiş olsa da son seneler da bir hayli gelişmiş ve hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sosyal mecralar gün geçtikçe artmakta, bunun yanında asla unutulmayacaklar arasında kelebek sohbet var insanların arasında ki mesafeler teknoloji ile en azami duruma indirgenmiş durumdadır. Güzel ülkemin en ücra köşesinde ki canım Ayşe Teyzem Almanya’da ki oğluna, torunlarına, eşine, dostuna kolayca hızla gelişen teknolojinin nimetleri sayesinde ulaşabilmektedir. “Önceden böyle miydi..” dediğinizi duyar gibiyim, evet evvel güzelim beyaz güvercinler, telgraflar, bir de o dillere destan aşkların ve aşıkların güzel mektupları vardı. Özenle yazılmış inci gibi yazılar, şiirler, kenarına kondurulmuş minnacık bir buse, bir de kenarı yakılmış olur hani… Aşkın beni böyle yakıp kül ediyor dercesine.. Sahi teknoloji yaşamımıza girmeden önce daha mı güzeldi sevmeler, sevilmeler…Zaman su benzer biçimde akıp giderken bizler de suyun ardından koşan minik figüranlar olarak dönen dünyayla birlikte akan zamanın ahengine ayak uydurmaktan başka bir şey yapamıyoruz, çünkü o ahenge ayak uyduruyoruz. Teknoloji gelişti, olanaklar arttı elbet. Akıllı telefonlar, tabletler insan hayatını kolaylaştırmakla güzellik sağlasa da arkadaş meclislerinin sohbet akışını bir hayli de etkiliyor. Ne yazık ki toplumsal mecralardan kaçışımız yok, üzgünüm ki hepimizi oltaya geldik. Sanal alem hayatımızın genelini kapsarken kısaca Facebook, instagram vb. dışında bir de tamamen sanal paylaşımlar ve söyleşi için girmiş olduğumuz söyleşi platformlarının varlığını da es geçmemek gerekir. Genel bir çoğunluğun bilmiş olduğu bu platformlar, çoklu platformların bir nevi konsantre hali şeklinde desek yanlış olmayacaktır. Eğlence kanallarında stres atıp, söyleşi odalarında yeni insanoğlu tanırken bir yandan da radyo yayınlarında paylaşılan güzel müzikler sayesinde ruhumuzun doymasını sağlıyoruz.

Dostlar edinip güzel zamanlar geçirdiğimiz bu sanal platformu ikinci bir aile benzer biçimde görürüz çoğumuz Üzüntüler, sevinçler, hususi günler bura da başka bir tat verir bizlere. Yaşayanlar, bu tadı alanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır…Kelebeksohbet.com.tr ailesi, tıpkı bayramlar da büyüklerimizin çatısı altında toplanıp tadına doyulmaz yemekler yenip, sohbetler edilen, küslerin barıştırılıp, büyüklerin ellerinden, küçüklerin de gözlerinden öpüldüğü o güzel günün her gün yaşandığı bir aile meclisi. Evinin kapısını açıp buyur eden bir aile büyüğünün samimiyeti, sevgisi ve hoş görüsünün ancak bayramlarda değil her gün yaşandığı güzel mekan, güzel ailemiz.

Web tasarım ve SEO Desteği